Info
Úvod
Štandard
Aktuality
Výsledky
Kalendár 2016
Kalendár - ZŠK
Tituly
Info
Inzercia
Fórum
Odkazy
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Encykopedia
Video
DKSR - Dobermann klub Slovenskej republiky

Informácie o klube
Dokumenty DKSR
Tituly DKSR
Zápisnice z Výročnej Členskej Schôdze
Zápisnice zo Schôdze výboru DKSR
Akcie poriadané klubom
Chovateľské stanice SR
Chovní jedinci DKSR
IDC - International Dobermann Club

Informácie o klube
Predpisy
IDC výstava
IDC pretek
IDC výsledky
Slováci a IDC
ZTP
UKK - Únia Kynologických Klubov

Informácie o UKK
Oznamy UKK
SKJ - Slovenská Kynologická Jednota

Informácie o SKJ
Oznamy SKJ
ZŠK - Zväz Športovej Kynológie

Informácie o ZŠK
Oznamy ZŠK
Slovakia

Senec CAC

Autor: admin - Streda, 29.02. 2012 - 08:51:28
Téma: 13 Kalendar akcii
Anonymous

nám napísal:

08. 06. 2012  Rozhodca - Judge - Richter: Voláriková Linda, SR



Piatok 08. 06. 2012:  Kruh -Ring -Ring  5  Rozhodca - Judge - Richter: Voláriková Linda, SR
DOBERMANN BRAUN UND ROT             4 244-247
DOBERMANN SCHWARZ UND ROT          13 248-260
TCHIORNY TERRIER                    7 393-399
CHESAPEAKE BAY RETRIEVER            2 831-832
FLAT COATED RETRIEVER               5 856-860
LABRADOR RETRIEVER                 21 883-901,1216-1217
NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEV.  10 904-913
Spolu – Total - Zusammen           62
 
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
244 - BACARDI VOM FREYER TAL - Vereš Dominik, Dolné Rakovice 1908, 03901 Turčianske Teplice, SK
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
245  - NIPSY NOREEN ALARY ASLAR - Milková Andrea, 93032 Blatná na Ostrove 343, SK
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
246 -  ??? - Vaitauskaite Deimante, Raseinu rajonas, 000 Pakalniskiu Kaimas, LV
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
247 -   INDHIRA ELITE HOUSE  - Salmanowicz Sylwia, Jaskolcza 4/8, 65465 Zielona Gora, PL
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
 
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM - PSY – MALES BLACK -  RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
249 - KANYE ELITE HOUSE Salmanowicz Sylwia, Jaskolcza 4/8, 65465 Zielona Gora, PL
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
250 - AL-SAMÍR AVAŠÍR -  Kovář Jaroslav, Na Celně 995, 29301 Mladá Boleslav, CZ
251 -  NIKE HALIT PAŠA - Soukupová Helena, Dolánky 304, 46342 Hodkovice nad Mohelk, CZ
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
252 -  EXCELENT GOLDEST DIAMOND  - Houdková J.-Součková I., Broncova 1050, 25230 Řevnice, CZ
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
253 -  CARO  EXTRA ELITE Ströerová Blažena, Merhautová 111, 61300 Brno, CZ
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
248 -  CHRISS Z PADOKU -  Houdková Jana Mgr., Broncova 1050, 25230 Řevnice, CZ
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
254 - SANT KREAL PARIDA - Houdková Jana Mgr., Broncova 1050, 25230 Řevnice, CZ
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
255 - TAHI-RÉME TIFFANY  Chmelař Lubomír, Za kovárnou 211, 68601 Uh.Hradiště-Sady, CZ
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
256 -  KRYSTAL KASEY ALARY ASLAR - Tkačuk Roman, Pražská 65/2, 27801 Kralupy nad Vltavou, CZ
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
257  - ALEXA VOM FREYER TAL -  Freyer Alica a Wolfgang, Obchodná 469, 90638 Rohožník, SK
258 -  IVETTE IVY ELITE HOUSE - Salmanowicz Sylwia, Jaskolcza 4/8, 65465 Zielona Gora, PL
259 -  ROCCO Z PADOKU Lopatko Anna, Ko¶ciuszki 42/J, 43190 Mikolów, PL
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
260 - MONA EXTRA MORAVÁK -Gschwindl V.-Senczuková, Soběšická 33, 61400 Brno, CZ

Vystavy-CAC  Vystavy-CAC

Datum konání: Piatok, jún 08, 2012
Datum ukončení: Piatok, jún 08, 2012
08. 06. 2012 
Rozhodca - Judge - Richter: Voláriková Linda, SR
http://www.vystavapsov-senec.sk/ 

e-mail: e-mail 

1. uzávierka 23. 04. 2012
2. uzávierka 21. 05. 2012

 
Prihlásiť sa
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód: Bezpečnostný kód
Napíšte bezpečnostný kód

Ešte nemáte svoj účet? Môžete si ho vytvoriť. Ako registrovaný užívateľ získate veľa výhod. Budete môcť upraviť vzhľad tohto webu, nastaviť zobrazenie komentárov, posielať komentáre, posielať správy ostatným užívateľom a veľa ďalších.
Súvisiace odkazy
· Viac o 13 Kalendar akcii
· Ďalšie články od autora: admin


Najčítanejší článok na tému 13 Kalendar akcii:
I.D.C. - International Dobermann Championshow 2011

Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

"Senec CAC" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.



Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.09 sekúnd